چگونگی انتخاب یک دکتر خوب پروتز چانه

پروتز چانه یکی از جراحی‌های زیبایی است که نتایج رضایت بخش آن مستلزم مراجعه به بهترین دکتر پروتز چانه است. تناسب اجزای صورت یکی از فاکتور‌های مهم در زیبایی فرد به شمار می‌رود؛ زیبایی چانه در گرو داشتن فرم قرارگیری دندان‌های فک پایینی، غبغب و فرم و اندازه‌ی بینی می‌باشد. در افرادی که تمامی این فاکتور‌ها طبیعی و منظم هستند، اما تناسب برقرار نیست، تنها جراحی پروتز چانه می‌تواند تناسب لازم را ایجاد کند.

نتیجه بخش بودن پروتز چانه در گرو رعایت عوامل مهمی چون رعایت مراقبت‌های لازم بعد از پروتز و مراجعه به بهترین جراح پروتز فک است. اگر کاندید این جراحی هستید و به دنبال انتخاب دکتر خوب برای پروتز چانه می‌باشید؛ حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

آشنایی با بهترین دکتر پروتز چانه

همانطور که گفته شده نتیجه بخش بودن جراحی پروتز چانه مستلزم انتخاب بهترین جراح پروتز چانه است. این جراحی در دسته جراحی‌های ترمیمی و زیبایی است که تبحر، مهارت و تخصص پزشک حرف اول را می‌زند. معمولاً این گونه جراحی توسط متخصص و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک انجام می‌شود. البته پزشکانی هم هستند که به صورت تخصصی جراح زیبایی فک و صورت هستند و پروتز چانه را با مهارت بالا انجام می‌دهند.

آشنایی با بهترین دکتر پروتز چانه
جراح زیبایی فک و صورت بتهرین گزینه انتخاب، دکتر خوب برای پروتز چانه است.

دکتر خوب برای پروتز چانه لزوماً پزشکانی نیستند که تنها یک دوره زیبایی را گذرانده‌اند، یا جراح عمومی هستند و تخصصی در انجام پروتز ندارند. بلکه باید پزشک تخصص لازم در کاشت ایمپلنت چانه را داشته باشد. قبل از هر اقدامی باید بهترین متخصص پروتز چانه را پیدا کنید و با خیال راحت بررسی‌ها و اقدامات لازم را به پزشک بسپارید.

طی دهه اخیر ایران به یکی از محبوب‌ترین مقاصد پزشکی در جهان تبدیل شده است؛ اتباع سایر کشورها ترجیح می‌دهند برای رسیدن به نتایج دلخواه خود به ایران سفر کنند. سالانه بالغ بر 200000 عمل پلاستیک در ایران با موفقیت انجام می‌شود.

به هر حال، بزرگ کردن چانه یک جراحی نسبتاً پیچیده است که باید توسط جراحان مجرب و با دانش گسترده انجام شود. قبل از انجام این عمل، باید با یک متخصص مشورت کنید تا به شما در تصمیم گیری منطقی کمک کند. در این صورت این فرصت را خواهید داشت که انتظارات و اهداف خود را نیز بیان کنید.

برای عبور از این مرحله حساس، باید به دنبال متخصصی باشید که نگرانی‌های شما را درک کند و بتواند راه حل رضایت بخشی را پیشنهاد دهد. می‌توانید مطمئن شوید که متخصصان ایرانی شما را از کل فرآیند مطلع خواهند کرد و تکنیکی را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد را تعیین می‌کنند. آنها شناخته شده هستند و نتایج روش همیشه رضایت بخش است زیرا دانش گسترده و تجربه ارزشمندی به ویژه در این زمینه دارند.

انواع جراحی پروتز چانه

در این جراحی متناسب با شرایط متقاضی، روش و نوع پروتز را انتخاب می‌کنند. اختلالات متعددی مرتبط با چانه وجود دارند؛ مثلاً برخی از افراد دارای عقب رفتگی و کوچک بودن چانه هستند که این وضعیت اصلاً جلوه زیبایی ندارد در چنین شرایطی برای ایجاد تناسب و دستیابی به زیبایی طبیعی نیاز است تا عمل پروتز چانه یا ژنیوپلاستی انجام شود.

انواع خدمات دکتر پروتز چانه
کسانی که مشکلات مربوط به فک بالا و پایین را دارند، باید به بهترین جراح پروتز فک مراجعه کنند.

این اصلاح فرم چانه توسط بهترین دکتر پروتز چانه با دو روش استفاده از پروتز برای بزرگ کردن چانه و جراحی بهبود فرم چانه با جلو کشیدن چانه انجام می‌شود. انتخاب روش مناسب و‌نوع پروتز را به پزشک بسپارید تا بهترین جراحی را برای شما انجام دهد.

انواع خدمات بهترین دکتر پروتز چانه

بهترین جراح پروتز چانه صرفاً کار پروتز چانه را به تنهایی انجام نمی‌دهد این پزشکان تمام جراحی‌های مرتبط با زیبایی را با متد‌ها و دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌دهند.

عمل پروتز چانه کاربرد‌های متنوعی به دنبال دارد؛ مثلاً با انجام این جراحی غبغب فرد هم تا حد زیادی پوشانده می‌شود. حتی پروتز را می‌توان به منظور افزایش پهنای چانه استفاده کرد. پروتز‌ها فرمی طبیعی و جلوه‌ی زیبایی به چانه می‌دهند و به هیچ وجه چهره فرد را غیر طبیعی نمی‌کنند.

پروتز‌ها در اندازه‌ها و مدل‌های مختلفی وجود دارند؛ از این رو جراح متناسب با زاویه صورت و فرم صورت و متناسب با سایر اجزای صورت مدل مناسب را انتخاب می‌کند. در کنار خدمات مرتبط با جراحی پروتز چانه پزشک خدمات دیگری از قبیل جراحی فک و چانه، پروتز گونه، پروتز سینه، بلفاروپلاستی، جراحی‌های داخلی دهان، جراحی‌های فک و گونه و… را انجام می‌دهد.

چه افرادی کاندید جراحی پروتز چانه هستند؟

جراح پروتز چانه برای انتخاب روش‌های جراحی و پروتزگذاری در قسمت‌های مختلف صورت فاکتور‌های مختلفی را بررسی می‌کند. ارزیابی و انجام آزمایشات مختلف می‌تواند، اطلاعات دقیقی از وضعیت متقاضی ارائه دهد. به طور کلی دکتر پروتز فک این جراحی را برای افراد زیر انجام می‌دهد.

  • افرادی که به دلیل داشتن غبغب زیاد چانه کوتاهی دارند و چاقی در نواحی گردن‌شان هم زیاد است.
  • افرادی که شکل چانه متناسب با سایر اجزای صورت نیست. مثلاً افرادی که دارای چانه نوک تیز یا مربعی هستند.
  • افرادی که سایز چانه آن‌ها بسیار کوچک است و این مسأله باعث شده تا اندازه بینی بزرگتر دیده شود.
  • افرادی هم که چانه عقب رفته دارند، پروتز روش مناسب برای شکل بخشیدن به ان است.
  • این جراحی به شرط داشتن شرایط معمولاً برای افراد بالای ۱۸ سال انجام می‌شود؛ چون تا قبل از بلوغ رشد فک و چانه تکامل پیدا نکرده است.
کاندیدهای مناسب پروتز چانه
بهترین گزینه برای افرادی که چانه جلو آمده یا عقب رفته دارند، مراجعه به بهترین دکتر پروتز چانه است.

دستمزد و هزینه بهترین جراح پروتز چانه

بهترین جراح پروتز چانه این جراحی را به منظور ایجاد تناسب در چهره فرد انجام می‌دهد. پس برای رسیدن به این دستاورد باید هزینه‌ای کنار گذاشته شود. معمولاً ایمپلنت‌ها یا پروتز‌های چانه در جنس‌های مختلف و توسط برند‌های معتبری تولید می‌شوند و این فاکتور بیشترین تأثیر را روی هزینه جراحی دارد. این پروتز‌ها برای شکل دادن، بزرگ کردن یا جلو کشیدن چانه استفاده می‌شوند؛ پس قطعاً هدف از جراحی هم روی تعرفه تأثیر می‌گذارد.

جراحان پلاستیک و جراحان متخصص گوش، حلق و بینی و بهترین دکتر پروتز چانه از صلاحیت لازم برای انجام این جراحی برخوردارند و هزینه جراحی تا حدودی توسط هر پزشک متفاوت است. جالب است که بدانید جراحان پروتز چانه و فک در کشور ایالت متحده آمریکا بیشترین دستمزد را در بین کشورهای جهان دریافت می‌کنند؛ به گونه‌ای که متوسط دستمزد سالانه یک جراح فک و صورت در ایالات متحده 368879 دلار در سال است.

تجهیزات مورد استفاده در کلینیک، مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده توسط جراح، روش جراحی و… از دیگر موارد مهم در تعیین هزینه‌های جراحی پروتز می‌باشد. برای آگاهی از هزینه و دستمزد دکتر خوب برای پروتز چانه، می‌توانید با مطب دکتر مهدی سزاوار، بهترین جراح چانه در تهران تماس بگیرید و وقت مشاوره رزور کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بهترین جراح فک، صورت و زیبایی تهران

مقالات مرتبط

علت سفت شدن فک

قفل شدن فک

سفت یا قفل شدن فک می‌تواند برای سایر قسمت‌های بدن مثل سر، گوش، دندان، صورت و گردن درد ایجاد کند. شدت درد ناشی از سنگین

همه چیز درباره جراحی فک بالا

زمانی که اصلاح دندان‌ها به تنهایی با ارتودنسی امکان پذیر نباشد؛ جراحی فک توصیه  می‌شود. به عبارت دیگر جراحی فک بالا یا پایین به دلیل

آرتروز فک

آرتروز فک چیست؟

شاید ندانید، اما آرتروز می‌تواند فک شما را نیز حتی درگیر کند و مشکلات زیادی را برایتان ایجاد نماید. این بیماری می‌تواند به دلایل مختلفی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *