درباره ما

دکتر سزاوار

درباره دکتر مهدی سزاوار

دکتر مهدی سزاوار متخصص جراحی دهان، فک و صورت و همچنین استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه هستند. ایشان متولد و ساکن تهران بوده و دوران متوسطه را در دبیرستان البرز سپری نموده‌اند و پس از آن در سال ۱۳۷۱ در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران پذیرفته و ادامه تحصیل داده‌اند.

دکتر مهدی سزاوار در سال ۱۳۸۰ جهت تحصیلات تکمیلی و دوره رزیدنتی در زمینه تخصصی جراحی دهان، فک و صورت وارد دانشگاه تبریز و موفق به کسب رتبه سوم آزمون بورد جراحی شده‌ند.

در سال ۱۳۸۵ استادیار و عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و تبریز بوده و نیز در دانشگاه تبریز در امر آموزش و تربیت دانشجویان دوره عمومی دندانپزشکی‌‌ و رزیدنت‌های جراحی دهان، فک و صورت اهتمام ورزیده‌اند که با عضویت در هیات علمی دانشگاه ازاد این رویه ادامه داشته و مدت‌ها در سمت سرپرست دوره رزیدنتی و شورای پژوهشی دانشکده، مسئولیت‌های محوله را بر عهده داشته‌اند.

ایشان ازسال ۱۳۹۰ عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی آزاد تهران و بیمارستان بوعلی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی پزشکی تهران شدند.

از جمله فعالیت‌های علمی دکتر سزاوار می‌توان به ارائه و چاپ مقالات متعدد درژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی اشاره کرد.

دکتر مهدی سزاوار ازسال ۱۳۸۷ همزمان با عضویت در هیات علمی دانشگاه تبریز در امر آموزش و تربیت دانشجویان دوره عمومی دندانپزشکی‌‌ ورزیدنت‌های جراحی دهان، فک و صورت تلاش نموده و درحال حاضر سمت اتندینگ رزیدنت‌های جراحی دهان، فک و صورت در بیمارستان بوعلی و دانشکده دندانپزشکی را بر عهده دارند.

خدمات ما

گالری تصاویر