متخصص جراحی فک

متخصص جراحی فک ودهان وصورت

متخصص جراحی فک ودهان و صورت برای درمان طیف وسیعی از بیماری ها، اختلالات و مشکلات مرتبط با دهان، فک، گردن، سر و صورت آموزش می بیند. این متخصصین همچنین دوره های مربوط به انجام عمل جراحی روی بافت های سخت و نرم نواحی فک و دهان وصورت را می گذرانند تا تخصص کافی برای اعمال جراحی این نواحی راپیداکنند.

چه زمانی به متخصص فک و صورت مراجعه کنیم؟

اگر از مشکلات مربوط به دهان، فک و صورت رنج می برید، مراجعه به متخصص فک و صورت حاذق و باتجربه می تواند به شما کمک کند که با روش های مختلفی آن را درمان کنید.

انواع بیماری هایی که توسط جراح فک درمان می شوند را می توان در دسته بندی های زیر خلاصه کرد:

جراحی انواع نهفتگیهای دندانی در فکها

تراز کردن فک بالا و پایین باروشهای جراحی انواع اعمال ارتوگناتیک واستئوتومیهای فکها و

تومورها و کیست های فک و دهان وصورت

جراحی ایمپلنتهای دندانی درتمام موارد اعم از درمانهای ساده  تا درمانهای پیشرفته مربوط به ایمپلنتها(از قبیل لیفت سینوس  ماگزیلا وپیوند استخوان ازسایر نواحی بدن مثل استخوان لگن و…) وتمام اعمال جراحی زیبایی درناحیه صورت(رینوپلاستی وبلفاروپلاستی و…)درمان

انواع صدمات صورتی ناشی ازتصادفات وشکستگیهای ناحیه فک وصورت(فک فوقانی وتحتانی وگونه ها واربیت)

جراحی فک و صورت

متداول ترین روش های درمان بیماری ها و اختلالات فک و صورت

جراحان فک و صورت، از روش های درمانی مختلفی برای رفع مشکلات نواحی صورت، گردن، فک و دهان بیماران بهره می برند که متداول ترین آنها عبارت است از:

جراحی دندان عقل

درصورتیکه امکان کشیدن دندان عقل وجود نداشته باشد، متخصص جراحی فک، با روش های جراحی سرپایی و بی حسی موضعی می تواند دندان عقل نهفته را از دهان خارج کند.

عمل جراحی زیبایی فک

عمل-جراحی-زیبایی-فک

عمل جراحی زیبایی فک به منظور تراز کردن فک بالا و پایین انجام می گیرد. در این روش درمانی، اختلالاتی مانند   اختلالات مفصل فکی گیجگاهی یا TMD ، تراز نبودن فک بالا و پایین، درمان می شود.

جراحی تومور و کیست

جراحی هر گونه تومور و کیست به خصوص تومورهای سرطانی در ناحیه گردن، فک، صورت و دهان باید توسط بهترین متخصصین جراحی فک انجام گیرد تا مشکلات بیمار به سرعت برطرف شود.

ایمپلنت دندان

یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی – درمانی که امروزه توسط متخصصین جراحی فک و صورت انجام می شود، پرکردن جای خالی دندان های از دست رفته با کاشت ایمپلنت دندان است. در این روش، جراح، پایه ایمپلنت را به جای ریشه دندان در استخوان فک می کارد و در نهایت تاج دندان مصنوعی روی آن سوار می شود

جراحی زیبایی صورت

جمع بندی

مراجعه به متخصص جراحی فک که دارای بورد تخصصی جراحی فک و صورت باید تاثیر قابل توجهی در نتیجه درمان بیماری ها و مشکلات مختلف خواهد داشت. دکتر مهدی سزاوار از جمله معتبرترین و حاذق ترین جراحان فک و صورت است که در درمان انواع اختلالات تجربه کافی داشته و در شرایطی که حتی ظریف ترین جراحی های فک و زیبایی مورد نیاز باشد می تواند به شما کمک کند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بهترین جراح فک، صورت و زیبایی تهران

مقالات مرتبط

جراحی پلک

جراحی پلک، یک عمل زیبایی است که با استفاده از آن به برداشتن پف پلک ها، اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافه آن می

سن عمل بینی

سن عمل بینی: رینوپلاستی یکی از عمل‌های زیبایی است که افراد در سنین مختلف به انجام آن علاقه دارند. نوجوانان به دلیل اینکه در سن رشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *