هزینه بوکال فت

هزینه بوکال صورت

هزینه بوکال فت: در حال حاضر با تغییر المان‌ها و فاکتورهای زیبایی شاهد انجام بسیاری از جراحی‌های پیچیده تا جراحی‌های سرپایی در ناحیه صورت هستیم. افراد زیادی برای رسیدن به ایده‌آل زیبایی خواستار تغییر فرم بینی، فرم چانه و گونه خود هستند. یکی از این دست جراحی‌ها که به خوش فرم شدن چهره و در اصطلاح داشتن چهره مدلینگ کمک می‌کند جراحی بوکال فت یا باکال فت است. جراحی بوکال صورت به حذف چربی‌های قسمت زیرین گونه اشاره دارد که با تخلیه آن صورت فرم زیباتری به خود می‌گیرد و باعث نمایان‌تر شدن خطوط فک و چانه می‌شود. این جراحی نوظهور که حالا طرفداران بسیاری پیدا کرده است توسط متخصصین جراحی پلاستیک و جراحان فک و صورت انجام می‌شود. اگر شما نیز خواهان انجام این جراحی هستید می‌توانید با مراجعه به این متخصصین از زیبایی حاصله از این جراحی لذت ببرید.

نکته مهم در جراحی بوکال فت برای دوستداران آن هزینه بوکال فت است. در واقع هزینه بوکال صورت می‌تواند تعیین کننده انجام آن برای برخی از متقاضیان باشد. اما این هزینه در افراد متفاوت است و به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. در ادامه این مقاله به تمامی مسائلی که می‌تواند بر هزینه بوکل صورت تاثیر بگذارد اشاره خواهیم کرد:

جهت مطالعه کامل بوکال فت و تمام نکات مربوط به آن کلیک کنید.

چربی بوکال چیست؟

چربی بوکال چیست؟

همه افراد دارای توده‌های چربی بوکال هستند، چربی بوکال، توده‌های چربی گردی هستند که در وسط گونه و در حفره زیر استخوان گونه بین عضلات صورت قرار دارد. اندازه توده‌های چربی بوکال می‌تواند بر شکل صورت تأثیر گذارد. برخی از افراد شکل گونه‌های خود را دوست ندارند، از این رو برداشتن توده‌ چربی بوکال می‌تواند ب این افراد برای داشتن چهره‌ای زیباتر کمک کند.

به خاطر داشته باشید که توده‌های چربی بوکال طبیعی هستند و همه آنها را دارند. با این حال، اندازه آنها از فردی به فرد دیگر متفاوت است. همانطور که در بالا ذکر شد، اندازه توده‌های چربی بوکال در شکل صورت تأثیر می گذارد، از این رو توده‌های چربی بوکال بزرگتر ظاهری گردتر یا پرتر به صورت می بخشد. افرادی که دارای توده‌های چربی بوکال کوچک هستند، معمولاً صورت “V” شکل دارند.

چگونه حذف چربی بوکال شکل صورت را تغییر می‌دهد

برداشتن توده‌ چربی باکال علیرغم مزایای شگفت انگیزی که بر روی فرم صورت دارد یک جراحی زیبایی کمتر شناخته شده است. برداشتن توده‌های چربی بوکال می‌تواند گردی گونه را کاهش دهد و ظاهری زیباتر ایجاد کند. اغلب افراد می خواهند قسمت بالایی گونه‌های خود را حجیم کنند. که این کار را می‌توان با استفاده از پرکننده‌های پوستی انجام داد، این پرکننده ها حجم و برجستگی ناحیه بالای گونه را افزایش دهند.

با این حال، بسیاری از افراد نیز می خواهند قسمت پایین گونه‌های خود را کوچک کنند. با افزایش سن، توده‌ چربی بوکال می‌تواند صورت را پهن‌تر نشان دهد زیرا پوست شروع به افتادگی می‌کند. حذف چربی بوکال یک روش بسیار سودمند است که چربی اضافی را از بین می برد تا چهره ظاهری باریک تر داشته باشد. یک جراح پلاستیک ماهر می‌تواند توده‌ چربی بوکال را از بین ببرد تا چهره شما جوان تر شود.

هزینه حذف چربی بوکال چقدر است؟

هزینه حذف چربی بوکال چقدر است؟

هزینه جراحی های زیبایی از جمله هزینه جراحی بوکال صورت به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد، از این رو نمی توان هزینه مشخصی را برای تمام افراد تعیین کرد. با توجه به فاکتورهایی که در ادامه توضیح خواهیم داد هزینه بوکال صورت قابل پیشبینی است. با این حال شما می توانید پیش از انجام جراحی بوکال در مورد هزینه بوکال فت با پزشک خود مشورت کنید.

بسیاری از جراحان پلاستیک برنامه‌های مالی برای جراحی برداشتن چربی بوکال به بیمار ارائه می‌دهند.

هزینه‌های حذف چربی بوکال ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • حق الزحمه جراح
  • هزینه‌های بیمارستان یا مرکز جراحی
  • هزینه‌های بیهوشی
  • نسخه‌های دارویی
  • آزمایشات پزشکی و اشعه ایکس

هنگام انتخاب یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد برای جراحی برداشتن چربی بوکال، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با او به اندازه هزینه نهایی بوکال فت مهم است.

توده‌ چربی بوکال توده ای گرد از چربی در وسط گونه است که بین عضلات صورت و در ناحیه توخالی زیر استخوان گونه قرار دارد.

چه چیزی بر هزینه حذف چربی بوکال تأثیر می گذارد؟

اگر تصور می کنید که برداشتن چربی بوکال ممکن است روش مناسبی برای شما باشد، وقت آن است که جنبه‌های مالی و هزینه بوکال صورت را بررسی کنید. ما قبلاً بزرگترین متغیرهایی را که تأثیر زیادی بر هزینه دارند بررسی کرده ایم و اطلاعات این مقاله یک راهنمای کلی است. مشاوره با جراحان پلاستیک همیشه دقیق ترین تخمین‌ها را از هزینه‌ بوکال صورت ارائه می‌دهد.

انتخاب متخصص و جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک

قطعا جراحان با تجربه و دارای سابقه انجام جراحی بوکال فت می‌توانند نتایج بهتری را ارائه دهند. این دست جراحان ممکن است به نسبت جراحان دیگر هزینه بیشتری را از متقاضیان دریافت کنند. توجه داشته باشید که تخصص پزشکی که انتخاب کرده اید رابطه مستقیمی با هزینه بوکال صورت دارد. لازم به ذکر است که برای دریافت نتیجه بهتر ضروری است که به دنبال جراح با تجربه باشید و توجه به هزینه بوکال صورت را در درجه دوم اهمیت قرار دهید.

متخصص بیهوشی

متخصص بیهوشی

همانطور که اشاره کردیم یکی دیگر از فاکتورهایی که می تواند بر هزینه بوکال فت تاثیرگذار باشد انتخاب نوع بیهوشی حین جراحی است. حذف چربی بوکال می‌تواند تحت بیهوشی موضعی  انجام شود. بیهوشی عمومی به طور قابل توجهی گرانتر از بیهوشی‌های موضعی است که برای انجام آن نیازی به متخصص بیهوشی ندارد.

روند بهبودی

 بهبودی پس از جراحی کوچک کردن گونه در افراد مختلف متفاوت است، اما ممکن است شامل تجویز، پیگیری و مرخصی از کار باشد. از این رو فرآیند بهبودی می‌تواند شامل هزینه های اضافی شود و در نهایت بر هزینه بوکال فت تاثیرگذار باشد.

دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه بوکال فت عبارتند از:

  • سایر کادر پزشکی (در صورت نیاز، متخصص بیهوشی، پرستاران و دستیاران جراحی)
  • ابزار/لوازم پزشکی (سوزن، بخیه، گاز، روپوش، دستکش و غیره)
  • داروهایی که قبل، حین و بعد از برداشتن چربی بوکال استفاده می‌شوند (شاید آرام‌بخش‌ها) مسکن ها، آنتی بیوتیک ها)
  • هزینه استفاده از روش یا اتاق عمل بیمارستان یا مرکز خصوصی

کاندیدای حذف چربی بوکال

یک جراح پلاستیک ماهر می‌تواند تشخیص دهد که آیا شما کاندید خوبی برای این عمل هستید یا خیر. اگر چهره ای گرد با گونه‌های بزرگ دارید و از آن ناراضی هستید، ممکن است کاندیدای خوبی برای رفع چربی بوکال باشید. بیماران بالقوه باید از سلامت جسمانی خوب، وزن مناسب، غیر سیگاری و انتظارات واقع بینانه در مورد این روش برخوردار باشند. این روش برای کسانی که به دنبال جراحی جوان سازی صورت هستند نیز مفید است. حذف چربی بوکال برای همه مناسب نیست. بنابراین اگر برداشتن چربی بوکال برای شما مناسب نباشد، جراح احتمالاً روش‌های جایگزینی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند به دستیابی به نتایج دلخواه شما کمک کند.

آیا بیمه هزینه برداشتن چربی بوکال را پوشش می‌دهد؟

یکی از پرسش های پرتکرار درباره هزینه بوکال فت امکان استفاده از بیمه درمانی برای این جراحی است. در این مورد باید به دو نکته توجه کنید؛ اینکه جراحی شما یک جراحی زیبای است یا یک جراحی ترمیم و درمانی. در تعریف این دو جراحی آمده است که:

جراحی زیبایی: روش هایی برای تغییر شکل ساختارهای طبیعی برای بهبود ظاهر و عزت نفس.

جراحی ترمیمی: رویه‌هایی که بر روی ساختارهای غیرطبیعی بدن ناشی از نقص‌های مادرزادی، ناهنجاری‌های رشدی، تروما، بیماری، عفونت یا تومورها انجام می‌شود.

با توجه به این دو تعریف عمل‌های زیبایی تحت پوشش بیمه نیستند. جراحی‌های ترمیم نیز در مواقعی می توانند از خدمات بیمه درمانی استفاده کنند. رویه‌های ترکیبی که مزایای زیبایی شناختی و عملکردی را با هم ترکیب می‌کنند، ممکن است با وجود نشانه‌های عملکردی پوشش داده نشوند. در نهایت می توان نتیجه گرفت که هزینه بوکال صورت به طور قطع یک جراحی زیبایی محسوب می‌شود و تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

یادداشت پایانی

توجه داشته باشید که هزینه بوکال فت باید در درجه دوم اهمیت قرار گیرد. متقاضیان این جراحی زیبایی در ابتدا باید به دنبال جراح قک و صورت یا جراح پلاستیک ماهر و باتجربه باشند تا از بروز عوارض جراحی بوکال فت کاسته شود. به خاطر داشته باشید که برخی از مراکز درمانی هزینه بوکال صورت را به نسبت دیگر مراکز درمانی با تخفیف های باورنکردنی ارائه می دهند که ممکن است برای زیباجویان وسوسه کننده باشد، در چنین شرایطی مشاوره و مشاهده نمونه های جراحی می تواند در انتخاب نهایی کمک کننده باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بهترین جراح فک، صورت و زیبایی تهران

مقالات مرتبط

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی ، تا چند روز بعد عمل بینی میتوان به پهلو خوابید

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی موضوعی است که در این مقاله از سایت دکتر سزاوار متخصص جراحی فک، صورت و زیبایی مورد بررسی قرار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *