بهترین دکتر برای بوکال فت | جراح تخلیه چربی دهانی

بهترین دکتر بوکال فت

برداشتن چربی باکال که به عنوان جراحی کاهش گونه نیز شناخته می‌شود، یک عمل زیبایی است، که برای برداشتن توده چربی باکال در گونه‌ها طراحی شده است. این توده‌های چربی طبیعی هستند، که به گرد شدن صورت کمک می‌کنند. با برداشتن یا کوچک کردن این توده‌ها جراحان می‌توانند؛ نمای استخوان‌های گونه را افزایش می‌دهند، و کانتور صورت مشخص‌تری ایجاد می‌کنند.

بسیاری از افراد وجود این توده ‌های  چربی را مانعی برای زیبایی می‌دانند، و می‌خواهند با حذف آن و کانتورینگ صورت چهره جذاب‌تری داشته باشند. در این میان پیدا کردن دکتر بوکال فت ماهر و با تجربه می‌تواند، چالش‌برانگیز باشد. در این مقاله از سایت دکتر مهدی سزاوار ؛جراح فک و صورت و زیبایی؛ می‌خواهیم به چگونگی این جراحی بپردازیم و تاثیر انتخاب یک دکتر متخصص بوکال فت با تجربه را در نتیجه آن بررسی کنیم.

جراحی برداشتن چربی باکال چگونه انجام می‌شود؟

جراحی برداشتن چربی باکال با بی حسی موضعی انجام می‌شود، و به طور متوسط این انجام این جراحی یک ساعت طول می‌کشد؛ برش کوچک برای این روش در داخل دهان ایجاد می‌شود، بنابراین هیچ جای زخم قابل مشاهده‌ای باقی نمی‌ماند. سپس باقی مانده چربی به آرامی از طریق برش برداشته می‌شوند.

جراحی بوکال فت چگونه انجام می شود؟

توجه به این نکته ضروری است، که توده چربی موجود در گونه‌ها به دلیل محل قرار گرفتنشان با روش‌های مختلف لیپوساکشن قابل برداشتن نیستند. بیمارانی که از رسوبات چربی عمدتاً در خط فک خود شکایت دارند، ممکن است از لیپوساکشن در آن ناحیه بهره بیشتری ببرند.

چگونه یک جراح پلاستیک را برای برداشتن چربی باکال انتخاب کنیم؟

انتخاب جراح پلاستیک مناسب برای حذف موفقیت آمیز چربی باکال بسیار مهم است. در اینجا چند دستورالعمل برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه وجود دارد؛ بهتر است قبل از انتخاب بهترین دکتر بوکال فت در تهران ابتدا به موارد زیر توجه کنید:

 • گواهینامه و تجربه: جراح باید دارای گواهینامه بورد و با تجربه در روش‌های حذف چربی باکال باشد.
 • عکس‌های قبل و بعد: مرور عکس‌های قبل و بعد از بیماران قبلی می‌تواند، بینش‌هایی را در مورد سبک زیبایی جراح و توانایی پزشک در ارائه نتایج مورد نظر شما ارائه دهد.
 • نظرات و نظرات: بررسی‌ها و توصیفات بیمار می‌تواند، به شما در درک حرفه‌ای بودن جراح و رضایت کلی کمک کند.
 • سطح راحتی شما: باید در پرسیدن سؤالات، بحث در مورد نگرانی‌های خود و در میان گذاشتن انتظارات خود با جراح خود احساس راحتی کنید. ارتباط موثر و اعتماد برای دستیابی به نتایج رضایت بخش ضروری است.
 • امتیازات بیمارستان: جراحان وابسته به بیمارستان‌های معتبر استانداردهای مراقبت از بیمار و ایمنی سخت‌گیرانه بیمارستان را رعایت می‌کنند، که همیشه یک امتیاز محسوب می‌شود.
 • شفاف در مورد خطرات و عوارض: یک جراح مسئول در مورد خطرات و عوارض احتمالی این عمل صادقانه خواهد بود.

مهم است که قبل از برداشتن چربی باکال، نگرانی‌ها و انتظارات خود را به طور کامل با ارائه دهنده خود در میان بگذارید.

اهمیت مشاوره قبل از جراحی بوکال فت؟

قبل از جراحی، یک مشاوره کامل برای درک تاریخچه پزشکی، انتظارات و نگرانی‌های بیمار انجام می‌شود. بهترین دکتر تخلیه چربی دهانی ارزیابی می‌کند که آیا بیمار کاندید مناسبی برای این عمل است، یا خیر؟ و به طور خلاصه جزئیات جراحی را توضیح می‌دهد. نکاتی که باید قبل از جراحی در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • برای بهبودی بهتر، قبل و بعد از عمل، سیگار را برای مدت معینی متوقف کنید.
 • به دلیل افزایش خطرات خونریزی از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهابی خاص و برخی مکمل‌های گیاهی خودداری کنید.
 • برای اطمینان از سلامتی قبل از جراحی، یک رژیم غذایی متعادل و یک برنامه ورزشی منظم را حفظ کنید.
 • توصیه می‌شود بعد از جراحی، نحوه حمل و نقل به منزل را ترتیب دهید، زیرا ممکن است پس از عمل به دلیل استفاده از بی‌حس‌کننده‌ها، کمی احساس کسالت کنید.
 • در آماده سازی برای جراحی، ممکن است نیاز به انجام آزمایشات آزمایشگاهی یا ارزیابی پزشکی داشته باشید، و باید سوالات یا نگرانی‌های خود را برای گفتگو با جراح خود آماده کنید.

در طول مشاوره جراحی بوکال فت، بسیار مهم است که در مورد خطرات این جراحی مانند عفونت، خون ریزی، هماتوم (جمع شدن خون در زیر پوست)، جای زخم (اگر چه به دلیل محل برش کم است)، آسیب عصب صورت، نتایج نامتفارن یا ناراضی کننده و واکنش آلرژیک به بیهوشی، و هر گونه نگرانی با جراح خود صحبت کنید. برقراری ارتباط و آمادگی مناسب می‌تواند این بروز خطرات را به حداقل برساند.

بعد از برداشتن چربی باکال چه نتایجی را باید انتظار داشته باشیم؟

نتایج جراحی برداشتن چربی باکال فوری نیست، اما به تدریج قابل مشاهده است، زیرا تورم طی چند هفته تا چند ماه کاهش می‌یابد. این روش باعث می‌شود، صورت کانتور کرده و کمتر گرد به نظر برسد، و استخوان‌های گونه برجسته‌تر شوند. تغییر به دست آمده اغلب ظریف است.

به یاد داشته باشید، نتایج حذف چربی باکال دائمی است و چربی حذف شده دوباره رشد نمی‌کند. با این حال، حفظ وزن ثابت پس از جراحی مهم است، زیرا افزایش وزن قابل توجه می‌تواند بر نتیجه کلی زیبایی تاثیر بگذارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بهترین جراح فک، صورت و زیبایی تهران

مقالات مرتبط

هزینه رینوپلاستی در سال 1402

هزینه رینوپلاستی یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه برای افرادی است که می‌خواهند بهترین نتیجه را از این جراحی تجربه کنند. همانطور که می‌دانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *